Allainz Logo
10.11.2017
Mikroapartamenty – alternatywa dla pierwszego mieszkania
Drugi etap inwestycji Dmowskiego 19 zasłynął na arenie międzynarodowej
Bez kategorii

Międzynarodowa nagroda dla wrocławskich architektów

AP Szczepaniak nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu European Property Awards. Osiedle Dmowskiego 19 okrzyknięto najlepszym budynkiem w kategorii „Best Architecture…

dodane przez admin

AP Szczepaniak nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu European Property Awards. Osiedle Dmowskiego 19 okrzyknięto najlepszym budynkiem w kategorii „Best Architecture Multiple Residence”. Projekt otrzymał 5 gwiazdek. Architekci nie kryją radości.

26 października br. w londyńskim hotelu Royal Lancaster odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród European Property Awards. Wydarzenie zakończyło europejską część konkursu International Property Awards – jednego z najważniejszych plebiscytów w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Wszystkie wyróżnione projekty otrzymały tytuł „Award Winner”. Spośród nich wybrano najlepsze, które otrzymały notę 5 gwiazdek.

Jesteśmy szczęśliwi. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Cieszy nas, że projekt Dmowskiego 19 został zauważony i doceniony na arenie międzynarodowej – tłumaczy Agnieszka Szczepaniak, architekt z AP Szczepaniak. Jak dodaje, Dmowskiego 19 to przykład nowoczesnej architektury odwołującej się do tradycji budowlanych Wrocławia.

AP Szczepaniak – znane wrocławskie biuro architektoniczne – zostało po raz czwarty docenione przez kapitułę konkursu, tym samym wyróżniając się na tle najciekawszych realizacji architektonicznych z Europy.

brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *